خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها

تلاش عزتی پاک در حوزه داستان مذهبی روی «موج فرشته»

علی اصغر عزتی پاک از تالیف مجموعه داستان تازه‌ای از خود با عنوان «موج فرشته» در گونه ادبیات مذهبی برای نوجوانان خبر داد.

علی اصغر عزتی پاک افزود: این اثر، مجموعه داستانی است با گونه ادبیات مذهبی که 6 داستان کوتاه نوجوانانه را در برمی‌گیرد.

وی افزود: تالیف این مجموعه پس از نگارش یک داستان کوتاه با موضوع امام علی (ع) در سال منصوب به ایشان آغاز شد و پس از تالیف یک داستان مشابه به مناسبت روز عاشورا و یک داستان با موضوع امام زمان (عج) به این نتیجه رسیدم که این آثار می‌تواند در قالب یک مجموعه مستقل منتشر شود.

این نویسنده ادامه داد: سه داستان دیگر این مجموعه نیز همگی با موضوع اهل بیت (ع) و به طور کلی رفتار آنها با کودکان نوشته شده است. در واقع هر داستان از این مجموعه در قالب یک روایت داستانی کوتاه از یک حدیث منشاء می‌گیرد و گسترش می‌یابد.

این نویسنده از ارسال این اثر برای دریافت مجوز انتشار توسط موسسه فرهنگی شهرستان ادب خبر داد.

عزتی پاک همچنین این روزها در قالب طرح داستانی بازنویسی زندگی چهارده معصوم (ع) از سوی دفتر ادبیات کودک و نوجوان حوزه هنری در حال نگارش داستانی درباره زندگی امام محمد باقر (ع) است.

وی همچنین امسال رمان «آواز بلند» را از سوی موسسه فرهنگی شهرستان ادب و سال گذشته نیز رمان «باغ کیانوش» را در قالب مجموعه رمان نوجوان کانون منتشر کرده است.

نظر: 2 /

عدم نمایش نظرات

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |