خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها

«کارگاه‌های هنری پاییزه» مدرسه اسلامی هنر

پدیدآورنده: سرویس هنر اسلامی / داود دادور - به نقل از: مدرسه اسلامی هنر 1399 .10 آبان

مدرسه اسلامی هنر،کارگاه‌های هنری پاییزه در رشته‌های مختلف ویژه عموم علاقمندان به هنر برگزار می‌کند.

مدرسه‌ی اسلامی هنر،‌ مؤسسه‌ای غیردولتی و غیرانتفاعی است که فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود. این مرکز با در نظر داشتن اهدافی هم‌چون تثبیت جایگاه هنر در حوزه‌های علمیه، شناخت ظرفیت قالب‌های هنری و آمیختن تعهد حوزوی با تخصص هنری فعالیت‌های خود را در دو ساحت دنبال کرد:
1. تربیت نیروهایی آشنا به مهارت‌های کاربردی هنری از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی داستان‌نویسی، فیلم‌نامه‌نویسی، روزنامه‌نگاری، تجسمی، شعر و … .
2.  تربیت هنرپژوهانی (کارشناس، نظریه‌پرداز، منتقد) که مطالعات هنری‌شان رویکرد و جهتی دینی داشته باشد.

کارگاه‌های هنری پاییزه
این مجموعه در نظر دارد برای دوره پاییزه پیش رو اقدام به جذب هنرجو به صورت آنلاین و یا حضوری در رشته‌های نویسندگی خلاق، عکاسی، نقاشی، مقاله نویسی، مستند نگاری، موشن گرافی با موبایل، فلیمنامه نویسی، فیلم کوتاه، مستند سازی، مثنوی خوانی، کهن خوانی، نمایشنامه نویسی، خوشنویسی، هنر و زندگی، فتوشاپ، ویراستاری، فیلم سازی و کارگردانی نماید. 

ثبت‌نام برای عموم در رده سنی بالای 17 سال آزاد می‌باشد و علاقمندان جهت ثبت نام تا تاریخ 15 آبان ماه 1399 مهلت دارند که جهت ثبت نام اقدام نمایند. همچنین برای طلاب و دانشجویان تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است. در نظر داشته باشید که ظرفیت ثبت نام محدود می‌باشد. 
به شرکت کنندگان در دوره‌های پاییزه مدرک معتبر اهداء خواهد شد.

می‌توانید برای ثبت نام به آدرس reg.isoa.ir مراجعه نمایید.
جهت اطلاع بیشتر به سایت مدرسه اسلامی هنر (isoa.ir)  مراجعه و یا با تلفن مستقیم ۳۷۸۳۰۸۱۱  ۰۲۵جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.
دوره‌های مورد نظر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

نظرات:

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |