خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها

خبر و گزارش

خانه / نقاشي و نگارگري / خبر و گزارش

نمایشگاه «ارادت هنر» آثار نگارگری و خوشنویسی با موضوع امام رضا(ع)

نمایشگاه آثار نگارگری و خوشنویسی با موضوع زندگانی و سیره امام رضا(ع) با عنوان «ارادت هنر» در نگارخانه رضوان مشهد مقدس برگزار شد.

نمایشگاه آثار نگاره‌های قرآنی با عنوان "نقش مصحف" در مشهد

نمایشگاه نگاره‌های قرآنی با عنوان "نقش مصحف" آثار امیرحسین آقامیری در نگارخانه رضوان مشهد دایر است. این هنرمند خوش ذوق آیات نورانی قرآن را به تصویر کشیده است.

برپایی نمایشگاه "سقاخانه، یک جنبش ملی" در مؤسسه صبا

نمایشگاه «سقاخانه: یک جنبش ملی» شنبه ۸ آبان‌ماه در مؤسسه صبا، افتتاح می‌شود.

نقاشی پرتره مقام معظم رهبری توسط هنرمند اندونزیایی

یک هنرمند مطرح و صاحب سبک کشور اندونزی، پرتره رهبر معظم انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمانان جهان را خلق کرد.

نمایشگاه انفرادی تذهیب و گل و مرغ ایرانی در آمل برگزار خواهد شد

این نمایشگاه در برگیرنده آثار یکی از هنرمندان مازندرانی به نام خانم سکینه صفری خواهد بود که با حمایت و نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر آمل برگزار خواهد شد.

نقاش تونسی:رنگها در سفال تونسی ریشه ایرانی دارد

نمایشگاه نقاشی کودکان ونوجوانان تونسی در مرکز فرهنگی بوعصیده در منطقه رادس در تونس در مورخ 14/6/93با حضور صادق رمضانی گل افزانی رایزن فرهنگی کشورمان افتتاح شد.

ششمین دوره جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر

جلسه شورای دبیران ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دبیرخانه جشنواره برگزار شد.

حمایت از هنر مذهبی در دوره صفوی و ایلخانی

دبیر هفتمین دوسالانه نگارگری معتقدست نگارگران برای کار در حوزه عاشورا نیاز به حمایت‌های دولتی دارند و حتی بزرگان این هنر آثار عاشورایی دارند که در انبارها خاک می‌خورند و درست عرضه نمی‌شوند.

نمایش آثار هنر اسلامی در موزه هنر Sackler

موزه هنر Sackler از مجموعه موزه های هنر هاروارد ، در نظر دارد تا مجموعه آثار هنر اسلامی از مجموعه Norma Jean Calderwood را به نمایش در آورد .

خانه | تماس | درباره ما |