خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها

خبر و گزارش

خانه / تعزيه و نمایش / خبر و گزارش

اعلام برنامه‌های بخش چهل سالگی انقلاب جشنواره تئاتر فجر

مدیر بخش چهل سالگی انقلابِ برنامه کامل بخش چهل سالگی انقلاب در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شامل برگزاری «نمایشگاه اسناد»، «تاریخ تئاتر شفاهی» و «نمایش‌های رادیویی» را تشریح کرد.

اجرای یک تئاتر متفاوت که همه بازیگران آن زن هستند + برنامه اجرا

تئاتر جابر، جذاب است! اما جذابیتش، نه از مسیر جسمانیت و شهوت - همانند هنر غرب با طعمه کردن جسم، روح را به دام دنیا می‌کشاند ـ عبور می‌کند و نه از مسیر تعقل محض؛ بلکه که گویی دست دراز می‌کند به سوی پرده‌هایی که به روی فطرت کشیده‌ایم و آنها را کنار می‌زند به سوی نور...

فراخوان مقاله درباره تئاتر و نمایش در جهان اسلام

ژورنال اکومینا برای شماره ویژه خود درباره تئاتر و نمایش در جهان اسلام مقاله می‌پذیرد. مقالات می‌باید به زبان انگلیسی به نگارش درآیند و حداکثر تا پایان ماه جاری میلادی، به این ژورنال ارسال نمایند.

اجرای روخوانی نمایشی «نمایشنامه ضیافت» در مدرسه اسلامی هنر

به گزارش خانواده هنری تبلیغی عقیق، روخوانی نمایشی «نمایشنامه ضیافت» توسط خانواده هنری تبلیغی عقیق و به سفارش مدرسه اسلامی هنر برپا می شود.

نامزدهای بخش‌های عکس، هویت بصری و پوستر جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

نامزدهای بخش عکس، هویت بصری و پوستر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند.

نمایش او یک مرد بود

هشت سال دفاع مقدس، حدیث ماندگار پایداری، دلاوری و فداکاری ملتی است که در راه دفاع از مکتب، انقلاب و میهن اسلامی خویش، قله های بلند رشادت و شهادت را درنوردید و دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشت.

دو بازیگر تئاتر با لشکر فاطمیون به سوریه می‌روند

نمایش «عاشقانه ای برای عباس» به نویسندگی و کارگردانی سیدعلی موسویان و تهیه کنندگی محسن زارع اشکذری با نگاهی به زندگی شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده یکی از فرماندهان گردان عمار لشگر فاطمیون در سوریه با حضور فرزین صابونی و سروش طاهری به صحنه می‌رود.

اجرای نمایش فولکلوریک آذری در برج آزادی

نمایش آذری "آپاردی سئللر سارانی" به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی" ایرج افشاری اصل" از سوم مرداد در سالن اصلی برج آزادی روی صحنه می رود.

تعزیه خوانان بجنورد بیمه می‌شوند

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بجنورد از بیمه شدن ٧ نفر ازتعزیه خوانان این شهرستان خبر داد.

خانه | تماس | درباره ما |