خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها

خبر و گزارش

خانه / صنايع دستي / خبر و گزارش

نمایشگاه صنایع فرهنگی ایرانیان در شهر تهران برگزار می‌شود

نمایشگاه صنایع فرهنگی و هنری ایرانیان در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران در بوستان گفت و گو برگزار می گردد.

گزارش تصویری/ نمایشگاه هنرهای فاخر کلاسیک "سلام"

نمایشگاه هنرهای فاخر کلاسیک «سلام» که از روز 13 تا 21 اسفند 1394 با حضور مسعود سلطانی فر و رییس شورای جهانی صنایع دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه، در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شده بود.

نمایشگاه تی‌شرت‌های منقش به طرح‌های هنری ایرانی و اسلامی

نمایشگاه تی‌شرت‌های منقش به طرح‌های هنری ایرانی و اسلامی از امروز به مدت دو روز در تهران در حال برگزاری می‌باشد.

روز جهانی صنایع دستی

روز جهانی صنایع دستی-در دنیای خشن امروز که نشانه استیلای تکنیک بر روح انسان است، صنایع دستی یعنی دمیدن روح لطافت به این زندگی خشن و انسان تا هست لطافت را می خواهد.

کتاب نفیس "ضریح عشق" معرفی و رونمایی می‌شود

نشست معرفی کتاب نفیس «ضریح عشق» صبح فردا چهارشنبه در قم و مراسم رونمایی از آن، عصر روز پنجشنبه در نمایشگاه کتاب تهران برگزار خواهد گردید.

نقاش تونسی:رنگها در سفال تونسی ریشه ایرانی دارد

نمایشگاه نقاشی کودکان ونوجوانان تونسی در مرکز فرهنگی بوعصیده در منطقه رادس در تونس در مورخ 14/6/93با حضور صادق رمضانی گل افزانی رایزن فرهنگی کشورمان افتتاح شد.

نمایشگاه صنایع دستی "دستان خیال پرداز"

نخستین نمایشگاه صنایع دستی "دستان خیال پرداز" پنجشنبه 14 آذر در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد. این نمایشگاه، با هدف معرفی توانمندی‌های فعالان حوزه صنایع دستی کشورمان از 14 تا 23 آذرماه در مجموعه گالری‌های خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

فرش‌های عشایری

نمایشگاه فرش و تابلو فرش دستباف و دستبافته عشایری ایران از سوم اسفند ماه جاری در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برپا می شود.

نمایش آثار هنر اسلامی در موزه هنر Sackler

موزه هنر Sackler از مجموعه موزه های هنر هاروارد ، در نظر دارد تا مجموعه آثار هنر اسلامی از مجموعه Norma Jean Calderwood را به نمایش در آورد .

خانه | تماس | درباره ما |